Od samého počátku Joshe obklopuje skupina skvělých a mimořádně talentovaných lidí, kteří dotvářejí Joshovu hudbu a pečlivě a s ryzostí budují a starají se o jeho kariéru. Jsou otevření a komunikují s fanoušky, ať už na internetových fórech, tak osobně na koncertech, a vždy dají najevo, jak jsou pro ně fanoušci důležití. Svou skvělou péčí o Joshe si i oni získali naši lásku a úctu. K nejdůležitějším lidem Joshova týmu patří:


Rodina Grobanových

Nejdůležitější a nejbližší členové Joshova týmu a života – rodiče Lindy a Jack a o čtyři roky mladší bratr Chris, kteří při něm stáli po celý jeho život. Fantastická rodina, mající pochopení pro vše, co Josh dělá. Pomáhají mu zůstat nohama na zemi, když svět kolem něj blázní:-)


David Foster
Producent č. 1

Tak tenhle člověk za všechno může. David je neuvěřitelný skladatel, pianista a producent, kterému vděčíme za Joshův start. David produkoval první dvě Joshova studiová alba a od samého počátku byl obrovským propagátorem a Joshovým stoupencem. Sám má za sebou úžasnou kariéru, získal za svou práci 14 cen Grammy, spolupracoval s takovými umělci, jako je Celine Dion, Whitney Houston, Barbra Streisand, Peter Cetera, Diana Ross, Rod Steward, Michael Jackson a další. Je jedním z nejvyhledávanějších producentů a hudebníků dneška.


Rick Rubin
Producent č. 2

Držitel sedmi cen Grammy, americký producent a spoluvedoucí společnosti Columbia Records, který v mládí přičichl k hardcore punku a poté k hip hopu a produkoval nahrávky Public Enemy, Beastie Boys, Run-DMC, Johnnyho Cashe, Micka Jaggera či Neila Diamonda, v posledních letech opustil své punkově minimalistické zásady a bez uzardění do svých skladeb přidává smyčcové nástroje. Trochu se změnilo i složení jeho klientů, mezi něž patří Justin Timberlake, Linkin Park, U2 nebo Shakira a nyní i Josh Groban, který s Rickem navázal spolupráci na svém pátém studiovém albu. (A co řekl na tuhle novinku dlouhodobý Joshův producent David Foster? „Svoje ego musíš nechat před dveřmi. To je nejdůležitější lekce pro dobrého obchodníka. Jeden z mých umělců, Josh Groban, mi právě řekl, že chce, aby jeho páté album produkoval Rick Rubin. Rick je legenda v rocku. Ale já se zarazil ve svém malém egoistickém světě…Ne! Nikdo jiný tě nemůže produkovat!..Pak jsem ale zjistil, že Josh stále zůstává u Warner Bros. Já jsem stále manažerem u Warner a tak bude stále se mnou. Jediná věc na jeho cestě za úspěchem s jeho další nahrávkou je moje ego.“).


Brian Avnet
Joshův manažer do r. 2009

Bydlí v Los Angeles a jako manažer umělců působí už víc jak třicet let. Začal jako manažer Bette Midler, poté pracoval mezi jinými s Manhattan Transfer, Frankie Valli, Davidem Fosterem a The Corrs. Je bývalým ředitelem 143 Records.


Irving Azoff
Joshův manažer od r. 2009

Zastupuje hudební umělce, jako jsou Christina Aguilera, David Archuleta, Neil Diamond a od r. 2009 i Josh Groban. Se zastupováním kapel začal už během studií na University of Illinois a poté pracoval jako agent, osobní manager, filmový producent nebo hudební vydavatel. Od roku 1983-1989 vedl MCA Record, kterou uchránil od bankrotu. V roce 1989 ze společnosti odešel, aby založil svou vlastní, dnes už neexistující, Giant Records, která fungovala většinu 90. let, dokud se Azoff nerozhodl, že se opět zaměří hlavně na zastupování umělců. Je předsedou a zakladatelem Azoff Music Management Group. V roce 2008 se stal předsedou společnosti Ticketmaster (společnost distribuující vstupenky).


Lynne Malone
Manažerka

Lynne je Brianova „pravá ruka“ a pracuje s ním od počátku Joshovy kariéry. S Joshem spolupracuje velice úzce, aby zajistila, že všechno bude včas hotové a půjde jako na drátkách. Přes zahraniční fórum komunikuje i s Joshovými fanoušky. Ti z vás, kdo vlastní bonusové DVD k albu „Closer“, najdou Lynn na záběrech, kde učí Joshe jíst bobule ze stromů.


David Romano
Hlasový trenér

David je nejen hlasový poradce, který udržuje Joshův zlatý hlas ve vynikající kondici, ale sám je skvělý vokalista. Hrál např. roli Ubaldi Piangiho v původní verzi Fantoma opery s Michaelem Crawfordem a Sarah Brightman. David koncertoval po světě jako sólista a můžeme ho slyšet na více jak třiceti filmových soundtracích nebo na CD „The Greatest Tenor Show on Earth“, kde zazpíval duet s Lucianem Pavarottim. David je vyhledávaným hlasovým učitelem, jeho klienti vystupují na významných scénách, Metropolotní operou počínaje a Broadwayí konče, a hrají ve filmech. A co je pro nás důležité, je zaníceným stoupencem Joshe Grobana.


Samantha Phillips
Osobní asistentka


Sweeney

Tenhle seznam by nebyl úplný, kdyby se zapomnělo na Sweeneyho! Sweeney je pšeničný teriér a Josh jej někdy označuje za svého jediného přítele. Svého pána doprovázel v průběhu jeho turné Awake.

Josh osobně